Postovi, moj sin ima 4 godine pre oko 8 meseci uradjeno je prevlacenje kozice preko penisa nakon toga sve je bilo u redu da bi pre par dana ispod kozice zapazili belu masu nalik na belancevine koje nemoui izaci napolje, zanima me sta dalje uraditi i da li je moguce da se kozica nije u potpunosti odvojila gde se tom prilikom nakupljaju belancevine ispod.

    Odgovoreno: 04. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Prilikom kupanja detetu prevlacite kozicu preko glavica i skidajte smegmu-bele naslage.
      pri tome glavic morate u potpunosti odlepiti od kozice.
      ako to ne mozete onda ga opet odvedite urologu, da on odlepi preostali slepljeni
      deo prepucijalne sluzokoze.