Kod petogodisnjeg decaka prilikom mokrenja, 2-3 puta mesecno, pojavljuje se bela mokraca na pocetku i ponekad u sredini mokrenja. Boja je od svetlo bele pa do boje mleka izmedju je mokraca zuta i bistra. Radjen je uz besike i bubrega, analiza mokrace i svi nalazi su uredu. Po vasem misljenju sta je u pitanju i sta dalje da radimo?

    Odgovoreno: 04. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Sa istim pitanjem se javite i nefrologu.
      sa uroloske strane smatram da je potrebno iskljuciti moguce
      kongenitalne anomalije urogenitalnog trakta a za to se javite
      decijem urologu i pedijatru.