Postovanje, unazad 7, 8 mjeseci imam upalu mokracnih kanala. Stalno pijem uvin caj, ne znam vise kakve sam sve antibiotike koristila ali mi nista nije pomoglo. Kada mokrim uopste me ne pece ali stalno imam pritisak u donjem dijelu stomaka, urin ima cudan miris a nalazi pokazuju mnogo bakterija i nekakav plocasti epitel (ne znam sta to znaci) . Ginekoloski nalaz mije u redu. Molim vas da mi odgovorite sto prije. Hvala!

    Odgovoreno: 03. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Ako su ginekoloski brisevi uredni a takodjer i urinokultura iskljucite
      mogucu infekciju trihomonas vaginalisom.
      mozete poceti lecenje paraproteks tab i pro biobalance tab.
      www. Calivita-srb. Com