Postovani. Imam 28 godina. Prije nepunih 2 mjeseca mi je radjen bris uretre i izolirana je bakterija e. Coli. Mikrobiolog mi je rekao da je to sasvim normalno i da tu bakteriju manje-vise ima svaki polno aktivni muskarac u uretri. Medjutim, ponekada osjecam peckanje i blagi svrbez u predjelu rupice na glavicu penisa. Drugih problema uopce nemam. Mokraca mi je svijetla, mlaz dobar, nemam ni ucestala a ni bolna mokrenja. Pitanje je - kako se rijesiti peckanja? Da li uzeti antibiotik, kako mi neki predlazu, ili uzeti uvinoga caja i dosta brusnice? Srdacan pozdrav!

    Odgovoreno: 03. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Eserihija coli je normalni stanovnik debelog creva.
      uzmite sedam dana antibiotik po ab a posle toga cajeve i eventualno biljne preparate.
      upravo je izisao nov preparat tab urx iz palete cv international, upravo namenjen infekciji
      eserihijom.
      www. Calivita-srb. Com