Prvo da se zahvalim na brzom odgovoru, i ako sam vas razumio u vezi forme spermija saljem vam ove podatke: "spermatozoidi i celije spermatogeneze 99% . Ostale celije (leukociti i epitelne celije) 1% . Patoloske forme se ne uocavaju. Molim vas da mi odgovorite da li mi je potrebna kakva terapija i da li trebam da nastavim sa proxeedom ili da posjetim vas?

    Odgovoreno: 03. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Molim vas da se pozovete na broj i datum poslednjeg pitanja i odgovora
      i da na moj e mail: bocokic@gmail. Com dostavite ceo spermogram a ne vase tumacenje
      istog.