Uvek postoji preporuka lekara i akcenat se stavlja da se pije najmanje 1. 5l vode u toku dana, a ja popijem jednu casu (0. 2l) i momentalno moram u toalet a sta bi bilo kad bih popila 2l vode, ne bih se vadila iz toaleta. Da li je to neki poremecaj u organizmu ili tako reaguje svaki organizam, inace ja pijem jako malo vode mozda u najboljem slucaju dve do tri case u toku dana (ali i vode i soka) , pa mozda nije organizam naviknut na tecnost, ali i jedan od razloga je sto moram non-stop do wc-a, a kad sam na poslu to bas i ne izgleda mnogo privlacno i podnosljivo, unapred zahvalna

    Odgovoreno: 01. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Vodu pijte u malim gutljajima i cesto, ukupno dva litra dnevno negazirane i nehlorisane.
      predlazem vam da uzimate i probiobalance tab, kao i omega 3 kapsule.
      www. Calivita-srb. Com