Poslednjih 15 dana imam ucestalo nocno, pa i dnevno mokrenje. U pocetku nisam osecao peckanje nakon mokrenje a sada ga osecam. Nakon pojave simptoma posle 5 dana poceo sam da pijem prostamol jednu tabletu dnevno a nedelju dana kasnije i alphpres 2mg po jednu tabletu uvece. Ovaj preparat i lek koristim jer sam slicne probleme imao i pre godinu-dve dana. Sada nije tako cesto nocno mokrenje dva-tri puta ali osecam peckanje. Prestao sam da pijem bilo kakav alkohol a praksa mi je bila da svakodnevno uz rucak popijem po casicu rakije i flasu piva odnosno casu vina. Volim ljuto, slano i kiselo. Ne pusim a tokom minulih meseci vise dana sam bio izlozen hladnoci. Na ranijem pregledu ustanovljena je samo uvecana prostata i nakon analize krvi ustanovljeno beningno stanje. Nemam zdravstveno osiguranje, gazda ne uplacuje doprinose, pa vas molim za odgovor. Hvala

    Odgovoreno: 22. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Ako se situacija do sada nije poboljsala sa nocnim mokrenjem onda uzmite
      caps. Pipem 2x2 deset dana uz terapiju koju vec pijete. Umesto alkohola
      dosta tecnosti i cajeva.