Molila bih za objasnjenje ovog nalaza. . . Moj decko je radio komplet sve nalaze. . . Negativan je ali mu dodatno na nalazu brisa pise "oskudna bakterijska flora". Sta bi to trebalo da znaci? I na nalazu hlamidije pise napomena da postoji 8 elementarnih tjelasaca. Molim za odgovor sto prije moguce. Unaprijed zahvalna. Marija

    Odgovoreno: 01. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Mi smo okruzeni bakterijama i nismo sterilni. Bitno je samo da
      nismo u kontaktu sa patogenim bakterijama.
      predlozio bih mu da uzme paraproteks tab i ac zymes kaps.
      www, calivita-srb. Com