Poštovani, pre dva meseca, nakon jednog nezaštićenog odnosa sa partnerom on mi se požalio da ima sledeće simptome: peckanje, bol prilikom mokrenja, sekret i crvenilo. Ja sem obilnog sekreta nisam imala ništa. Pošto sam u septembru prošle godine posetila ginekologa i ispostavilo se da mi je test na ureaplazmu pozitivan pochela sam odmah sa terapijom antibiotika i prepisanih vaginaleta. Posle završene terapije nisam otišla na kontrolu pa sam posumnjala da nisam to zalečila i pomislila da je u pitanju ponovo ureaplazma. Odmah smo otišli na testiranja na ureaplazmu, mikoplazmu i hlamidiju, on je radio i test na trihomonijazu. Svi testovi su nam negativni. Moj ginekolog tvrdi da nije do mene i da je na osnovu rezultata cervikalnog brisa sve dobro, čak i njegov doktor ne zna šta je u pitanju. Ne znamo kome više da se obratimo, pa vas molim za vaše mišljenje. Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 02. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Moguce je da je candidijaza u pitanju pa vam predlazem da oboje pocnete sa:
      tab. Paraproteks 2x1 pre jela
      tab. Probiobalance 1 tab. Dnevno sazvakati
      caps. Omega 3 jedna kapsula posle jela.
      sve su neskodljivi, prirodni preparati.
      www. Calivita-srb. Com
      javite se za mesec dana.