Urologija poštovani doktore, u prethodnom pitanju zaboravila sam da napišem da je bol lociran na leđima, na obe strane, a povremeno osećam i bolove u crevima/stomak. Imam 82kg, visina 172. , salo oko struka. Ne pijem, ne pušim, imam povećanu potrebu za slatkišima/voće ili slatkiši. Šećer je uvek bio u normali, holesterol takodje. Imam hroničnu upalu sluzokože debelog creva sa smenjivanjem grčeva i opstipacije (endoskopija 2000. Godine) .

    Odgovoreno: 27. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Niste naveli broj prethodnog pitanja.
      predazem da ponovite osnovne laboratorijske analize krvi i mokrace, urinokulturu
      i da posetite ginekologa i gastroenterologa.
      ako ste u beogradu, novom sadu ili nisu, uradite darkfield mikroskopski pregled krvi, kako
      bi se iskljucila moguca candidijaza.