Postovani, imam 24 godine, danas sam samopregledom testisa utvrdio da kada jace dotaknem ili blago udarim levi testis, osetim bol u donjem levom delu stomaka. Nisam uocio nikakvu izraslinu i otok na samim mosnicama. Da li mi mozete reci, da li ovaj simptom moze biti uzrok nekog teskog oboljenja, konkretno mislim na rak testisa? Hvala unapred. Slobodan

    Odgovoreno: 27. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Ne, nego se duz nervno sudovne peteljke testisa prenosi osecaj dodira testisa u ingvinalni
      kanal kroz koji prolazi navedena peteljka.
      ako se ovo duze bude ponavljalo onda idite urologu da iskljuci mogucu infekciju ili
      eventualnu pocetnu preponsku kilu.