Postovani, bio sam na pregledu kod urologa zbog hronicnog prostatitisa, i dobio sam terapiju naturoplex i zink 25mg. Koliko dugo treba da uzimam cink posto doktorka nije nista napisala o upotrebi. Da li stvarno ova terapija moze popraviti stanje, osecam konstantno pecenje u uretri a svi brisevi i nalazi su u redu. Inace pregled je obavila i terapiju prepisala nasa poznata prof. , urolog. Hvala

    Odgovoreno: 27. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Popijte oba cela pakovanja pa ako tegobe budu perzistirale, onda uzmite
      paraprotex tab i acidoffillus caps. Sada svi i sve vise ordiniraju i lece prirodnim, biljnim preparatima.