Postovani, imam 23 godine i vec mesec dana u spermi mi se pojavljuju neki zelatinasti oblici koji izgledaju kao silikon. . . Nemam bolove niti problem s mokrenjem, sperma je zuckaste boje. Obavio sam pregled kod urologa i dao spermokulturu. Nalaz je bio uredan, imam li razloga za brigu? Citao sam o ovome i u dosta clanaka pise da to moze da uputi na upalu prostate, da li bi nalaz spermokulture pokazao upalu? Da li bi trebalo uraditi i bris uretre?

    Odgovoreno: 27. 02. 2010.

Komentari na pitanje: #54296

    • djavaharlal 19. 04. 2012.

      Ta pojava u spermi ukazuje na to da vi imate veliki broj spermatozoida. Oni su zasticeni u toj zelatinastoj masi i samim tim imaju bolju sansu da oplode jajnu celiju. . . . Pozdrav