Postovani; u braku sam dvije god, nemam jos uvjek djece. Od pretraga sam radio spermogram koji je uvjek do sada bio kako treba po referentnim vrijednostima, spermo kultura na poslednjem nalazu nije bila dobra, odnosno pokazalo se da imam enterococcus, klamidiju sam izlijecio, a ureo i microplasmu do sada nijesam imao. Poslednje vrijeme imam ne jak bol u desnom testisu. Da li moze bol da izazove ova bakterija, i da li ona moze da bude uzrok ne plodnosti. Sta trebam jos od nalaza da uradim, hvala vam unaprijed.

    Odgovoreno: 27. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Bol ne moze da izazove infekciju vec je bol posledica infekcije prostate ili semenih kesica.
      ja bih vam predlozio biljne, prirodne preparate koje treba dugo da pijete za infekciju i koji nisu skodljivi
      kao antibiotici.