Imam jedan problem, , , ponekad imam osecaj kao da me nesto pecka na vrhu penisa, , iritira, , , radio sam sve nalaze, , urino kulturu, , spermo kulturu, , bris na hlamidiju, , i sve je u redu, , , to mi se javlja ponekad, ne stalno, , normalno mokrim, , ne ustajem nocu da mokrim, , , ali to peckanje kako dodje, , tako i nestane, , sta bi to moglo biti i da li koristiti neku terapiju. . Da li to moze biti nebakterijski prostatitis?

    Odgovoreno: 24. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Ako ste uradili bris uretre na bakterije i gljivice, hlamidije i mikoplazme
      i svi su nalazi uredni, onda uradite i identifikaciju trichomonas vaginalisa iz mokrace.
      od lekova bih vam preporucio paraproteks 2x1 pre jela i probiobalance 1 dnevno sazvakati.
      za vise na 063 1983 742.