Postovani, ja i supruga vec 2 godine pokusavamo da dobijemo bebu ali ne ide. Ja sam radio spermogram, rezul. Je br. Spermatozoida. 40miliona, pokretnih 35% slabo pokretnih 30% nepokretnih 35% . Hormonske analize rezu. Su fsh 5, 7, lh 2, 3 prolaktin168, testosteron 3, 6. Receno mi jed pijem nolvadex. Kod supruge je sve ok molim za vase strucno misljenje i preporuku hvala

    Odgovoreno: 24. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Ako ste poceli nolvadex da pijete onda kroz mesec dana proverite spermogram
      jer se po nekada desi da se broj spermatozoida drasticno smanji. Inace hormoni
      koje ste poslali su u granicama referentnih vrednosri, sto ce reci dobri. Takodjer je i
      pokretljivost dobra.
      ja bih vam pored ove terapije predlozio i neskodljive prirodne preparate.