Postovani imam 30 godina. Pre par dana primetio sam da mi je sperma promenija boju u rozikasto-crvenu. Nisam se obazirao na to dok nisam ponovo proverio posle dva dana i bilo je isto. Nemam nikakvih bolova niti fizickih promena osim sto sam primetio promenu boje i jako se uznemirio. Molim vas da mi odgovorite sta je moguci uzrok i sta mi je dalje ciniti. Hvala.

    Odgovoreno: 24. 02. 2010.
    • Poštovani,
      O hematospermiji je mnogo pisano na ovom sajtu pa se potrudite da nadjete
      slicna pitanja.
      inace u vasim godinama je najcesce posledica zapalenja prostate, semenih kesica ili uretre.
      uradite ispitivanja u tom pravcu. Lecenje zavisno od uzrocnika po ab a posle
      fitoterapija.
      za vise 063 1983742