Pre deset dana sam vam poslao pitanje i jos nisam dobio odgovor a nema ga ni kod vas medju odgovorima, molim vas da mi kazete, od kako se skine kondilom sa penisa radio talasima posle kog vremena smem da imam seksualni odnos bez zastite i da li sam ja ceo zivot zarazen tj da li cu moci ikada da imam nezasticene polne odnose i da li to utice na sterilitet tj da li cu moci da imam dece? Hvala!

    Odgovoreno: 24. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Vi odnose bez zastite mozete imati cim zarastu rane, pod uslovom
      da su sve vidljive promene skinute.
      mozete uzimati i virotike za jacanje imuniteta. Takav preparat je virago.
      za vise o preparatu na sajtu www. Calivita-srb. Com ili direktno zovite mene na