Pre svakog odnosa piškim, e sad je problem jer meni uvek ostane malo mokraqće u bešici i kad treba da svršim ja se prvo upiškim u nekim par mlazova pa tek onda zapravo svršim, jel to normalno. . Nzm kako da promenim to, neugodno mi je. . . Dakle 100% nije to da kažem ženska ejakulacija u pitanju. . . Jedan dokor mi je rekao ako vam znači taj podatak da mi ostaje u bešici uvek 20mililitara mokraće, ali tu nema rešenja da se izleči. . Anatomija ne valja valjda. . . Dajte mi neki savet molim vas. .

    Odgovoreno: 24. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Uradite negde urethrocistoskopiju da se iskljuci moguca anomalija
      uretre. Ako je to u redu uraditi urodinamska ispitivanja besike i njenih
      sfinktera.