Postovani doktore, imam problema sa levim testisom koji se pri polnom odnosu podigne u kanal i to izazove bol i prestanak erekcije. Ovo mi se javlja periodicno. Takodje u tom periodu mi se javlja blagi pritisak u levom testisu. Vec dam bio kod lekara i receno mi je da je to neka jaka uplala nekog kanala sa leve strane. Brisevi i analize koje sam tada radio su bili dobri. Posle pregleda sam pio ciprocinal (500mg) 2x1 sedam dana i posle toga dovicin 2x1 deset dana. Posle ovih terapija bilo mi je bolje ali se ponovo vratilo posle nekoliko meseci. Je sam na svoju inicijativu ponovo popio kutiju dovicina i to se smirilo. Evo posle 3 meseca ponovo imam iste tegobe. Moze li neki savet??

    Odgovoreno: 23. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Prema vasem opisu tesko da mogu da se izjasnim o problemu koji vas tisti.
      morate ponovo na pregled kod urologa da se uradi laboratorijska obrada krvi i mokrace
      i ultrazvuk testisa.