Postovani, pre 5 godina sam operisana, i zracena. Posledice zracenja su otok besike i povremeno krvarenje. Na kontrolnim pregledima nisu konstatovani recidivi. Lekar sa vma mi je predlozio terapiju ispiranja besike sa dmso - dimetril sulfooksid-om, rastvor od pola litra. Kako ga kod nas nema, da li mi mozete pomoci nekim savetom kako da ga nabavim? Pozdrav, nada maricic

    Odgovoreno: 24. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Pokusajte preko doktora sa vma koji vam je to predlozio,
      ili pak preko neke apoteke.
      ja mojim pacijentima za iradijacioni cistitis predlazem tecni kiseonik, kojeg ima
      i u beogradu.