Zovem se aleksandar. Imam 25 godina. Imam pitanje za specijalistu (urolog, sexolog ili psiholog) , naime desila mi se erektilna disfunkcija (impotencija) . Da pojasnim. Do pred novu g. Sam bio u vezi sa devojkom. Bili smo zajedno 7 meseci. Desio se raskid. Posle mesec dana od raskida bio sam sa drugom devojkom, desilo mi se "kiks, ili postignem erekciju pa ona popusti ili uopšte ne dodje do erekcije. Nakon te devojke opet sam bio sa drugom devojkom i opet slična situacija. Da naglasim da imam jutarnje i noćne erekcije, ili kad gledam porno film takodje dodje do erekcije. A dodaću i to da mi se nepostizanje erekcije nije desilo sa bivšom devojkom (skojom sam kako sam naglasio bio u vezi od 7 meseci) . A rećiću i to da ni ranijih godina kad sam bio sa nekom devojkom u avanturi nije se desilo da ne postignem erekciju. Da li može uzrok biti to što još uvek mislim na bivšu devojku ili recimo zabrinuost drugim problemima (trenutno zabrinutost za zdravlje, problemi vezani za fakultet, nemanjem posla itd) ? Molio bih za odgovor i bilo kakav savet šta da radim. Hvala

    Odgovoreno: 21. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Sami ste dali odgovor za vasu situaciju.
      kako budete savladavali poteskoce kojih sada imate dosta, tako ce i situacija sa
      vasim problemom da se normalizuje.
      radite vise na relaksaciji, opustanju, bavite se vise sportom. Pokusajte da
      zaboravite trenutne probleme.
      mozete uzeti za pripomoc: caps. Rhodiolin, vital man tab. I sirup polinesian noni.
      za vise na moj e mail.