Imam neki otok na penisu, u obliku prstena, tacno ispod glavica i bio sam kod urologa i reko je da je infekcija i dao mi je neke antibiotike ali evo vec sam popio sve ali nema niakvih promena! Otok je u vidu prstena, kao neka prosirena vena i nemam nikakvih bolova niti peckanja a ni svraba samo taj otok! Moze te li mi pomoci nekim savetom ova terapija sa antibioticima koji mi jedoktor prepuisao uopste ne deluje!

    Odgovoreno: 23. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Na osnovu vaseg opisa ne mogu da se izjasnim o cemu bi moglo da se radi.
      najbolje da se ponovo javite vasem urologu ili ako znate posaljite sliku promene.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #53693

    • I ja imam to isto. U obliku prstena. Daj molim te javi što se desilo? Ja sam prestravljen. Unaprijed zahvaljujem.