Po penisu su mi se pojavile neke male skroz sitne tackice. . . Ima ih dosta pri dnu penisa kod dlaka i malo po penisu. . . Sta je to?. . . . . . Evo jes jedno pitanje. . . Danas me je jako zaboleo desni testis i to je trajalo nekih pola sata. . . . Sad jel sve normalno. . . Da li je to neki problem. . . . ?. . . Ovaj vas forum me je jako odusevio i svaka cast na ideji. . . Pozdrav!!!

    Odgovoreno: 23. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Ako se te sitne tackice ne pomeraju /stidne vaske/, onda uz redovnu higijenu ce se i
      izgubiti.
      ako budete imali cesce bolove u testisu onda uradite laboratorijske preglede krvi i mokrace
      pa se javite sa nalazima.