Postovani, vec dve godine pokusavamo da dobijemo bebu ali jos uvek uzalud. Po prvim nalazima koje sam radio ustanovljena je oligospermija gde broj spermatozoida je bio toliko mali da nije bilo moguce utvrditi broj. Ponovio sam nakon toga nekoliko puta spermogram i broj se kretao izmedju 6 mil. Do 20 mil. Takodje je spermokulturom izolovana e. Koli i enterokokus spec. Imao sam terapiju antibiotika od oko mesec dana posle koje je eserihija nestala. To je sve sto sam davao od rezultata, recite mi vase misljenje i sta dalje? Unapred zahvalan!!!

    Odgovoreno: 23. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Na osnovu nalaza spermograma predlozio bih vam biljnu terapiju
      u duzem vremenskom periodu.
      predlozio bih jos i da uradite briseve uretre na hlamidije i mikoplazme
      a takodjer to i supruga da uradi.
      nemam podatke da li ste imali zapalenje testisa ili pasemnika, da li ste
      prelezali zauske, da li imate varikocelu.
      ako ste zainteresovani za ovaj vid terapije onda se javite na moj e mail
      uz obavezni poziv na broj ovog pitanja.