Postovani, imam 19 godina i veoma sam zabrinuta za svoje zdravlje. Prije 4 mjeseca sam imala seksualne odnose sa deckom i od tada su pocela cesta mokrenja, pa me prije mjesec, dva poceo boliti donji dio stomaka. Ponekad me boli donji dio ledja. Kolicinski mokrim oko 1500ml za 24 sata, mozda nekih dva sata 100/200 mililitara. Nemam nikakvih krvarenja, izuzev menstruacije. Mokraca mi je normalnog mirisa i normalne boje. Zabrinuta sam zbog tih bolova, pa ako mi mozete pomoci odgovorom na sta sumljate, mislite li da je nesto opasno. Unaprijed zahvalna

    Odgovoreno: 21. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Prvo se javite ginekologu da iskljuci mogucu infekciju genitalnih organa a potom i urologu.
      javite se sa nalazima uz obavezno pozivanje na broj ovog pitanja.