Doktore! Niste mi odgovorili koje su to biljne supstance preparati cajevi za jaci cvrsci polni organ ja vam se po prvi put obracam sa ovim problemom to dosad nikad nisam cinio ja zivim zdrav zivot nepijem nepusim nadam se da ce te mi sad konkretno odgovoriti koje prirodne preparate da uzimam da bih ponovo imao jaci cvrsci polni organ hvala vam na razumevanju

    Odgovoreno: 21. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Niste naveli broj ranijeg pitanja.
      od biljnih pretarata ja preferiram preparate cv international.
      obicno dajem rhodiolin, vital man, panaxginseng i sir. Polinesian noni.
      ako vas to vise zanima onda se javite.