Postovanje, zeleo bih da zamolim za vase strucno misljenje. Naime, sportista sam, treniram biciklizam godinama. Od pre par dana sam promenio sediste na biciklu. Od tada je poceo da mi se javlja bol u levom testisu. I posle treninga mi je malo nelagodno. Testis nije uvecan, koza nije crvena, u principu sve je normalno osim tog nelagodnog osecaja kojeg imam. Da li je potrebno da se javim urologu da to pogleda ili je samo potreba da se naviknem na novo sediste. Da li ce to za par dana proci, da napomenem nisam mirovao uopste, spremam se za pocetak sezone pa su mi sada trenizni intenzivni. . Unapred zahvalan na odgovoru!

    Odgovoreno: 21. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Odgovor se sam namece. Ako bolovi ne prodju za nekoliko dana,
      onda se javite urologu.
      mislim da je samo posledica promene sedista, ali moze biti i posledica
      kongestije ili zapalenja prostate.