Poštovani, vec neko vreme imam problem jer mi je penis topao, tj javlja se kao neki osecaj topline. . Koji jako nervira. Takodje sam sinoc primetio da je koza na prepucijumu, pocela malo da se guli. A posle mokrenja mi u poslednje vreme kao da ostane mala kolicina urina, ali ne osecam nikakvo peckaje tokom mokrenja. Prosle godine sam imao bakteriju enterococcus spp u velikom brojuu uretri i prepucijumu, zbog koje sam pio antibiotike, i posle terapije je nestala. Da li je moguce da moji trenutni problemi imaju neke veze s tim, i zanima me koje analize da uradim pre nego sto odem kod lekara? Hvala unapred

    Odgovoreno: 19. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Uradite preglede krvi i mokrace, urinokulkturu, pregled mokrace na trihomonas
      kao i bris prepucijuma na bakterije i gljivice.
      terapija posle nalaza.