Poštovani, kod mene je bila esherihija coli u urinu i pila sam nitrofurantoin uvece i ujutro po 150mg. Kako dalje nastaviti sa profilaksom i koliko mjeseci? Neko mi je rekao 6mj. Da li je to mnogo? Pitam ovako, jer nisam u situaciji da odem kod doktora. . Hvala puno. .

    Odgovoreno: 21. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Iz palete calivite international imate potpuno bezbedan prirodan preparat
      koji je jedinstven i namenjen samo za infekciju escherichiom colli.
      zove se urx.
      za vise informacija mozete mi se obratiti.