Postovani, pre nedelju dana sam operisao varicocelu na levom testisu i mogu vam reci da uopste nije bezazlena operacija. Najvise problema sam imao sa epiduralnom anestezijom. Bol u vratu i glavi nije prestajao danima. Nakon 10 dana osecam se odlicno osim malo jaceg bola u testisima pogotovo u levom. Da li je to normalno i sta da popijem da smanjim bol? Nadam se dobrim rezultatima nakon 75 dana i unapred hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 19. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Nema lakih i bezazlenih operacija ali obicno sve se dobro zavrse.
      jos ako daju i ocekicani rezultat, onda se sve muke zaborave.
      protiv bolova nemojte nista vise uzimati.