Postovani, da li je moguce da za vreme terapije panklav 3*1 g i tamsol 0, 4mg zbog hronicnog prostatitisa, tegobe pocnu da se vracaju? Tegobe su ucestalo mokrenje, bolna ejakulacija i bolovi u testisu koji mi lice na neku vrstu upale (to sam vec prelezao dva puta) . Inace tamsol pijem treci mesec i simptomi bolne ejakulacije su prestali, ali su sada opet poceli da se vracaju za vreme ove terapije. Radio sam vise puta ultrazvuk testisa, prostate, psa, hcg, ldh, afp (sve je ok) , klamidija negatina, mikroplazma i ureoplazma takodje, uk takodje, mozda sam nesto zaboravio, ali sam mislim radio sve nalaze. Ovo "lecenje"traje vec devet meseci, a u brisu uretre izolovane su: prvo eserihija (pa je izlecena) streptococcus agalactiae (izlecena) i sada staphylococus aureus (zbog koje i pijem ovu terapiju) sve za vreme ovih 9 meseci. Popio sam do sada "brdo"antibiotika, analgetika itd. Imam 26 godina. Eto, nadam se da ste razumeli.

    Odgovoreno: 16. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Tamsol vise nemojte da uzimate jer je to lek za adenom prostate sto vi nemate.
      a nemojte vise ni antibiotike da uzimate.
      predlazem vam biljne preparate/biljni antibiotici, probiotici,
      nezasicene masne kiseline tipa omega 3. . . /