Zelim da postavim pitanje u vezi bolesti svog tate. Tata mi ima tumor na besici ali godinama u beogradu na zvezdari svaki put kad se pojavi oni to odstrane ali pre dva meseca je dobio bakteriju u urinu klebsiola imao je visoku temperaturu bio je pod antiboticima ali je jos uvek ima pa me zanima da li tienam pomaze jer sam citala na netu da li da i to probamo jer u beogradu mu jos nisu dali tu infuziju mislim da se taj tienam prima kao infuzija. Hvala unapred

    Odgovoreno: 16. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Vas otac treba da pije antibiotik po antibiogramu. Da li ce to da ide u
      infuziji ili ne nije bitno. Samo je bitno da klica bude osetljiva na antibiotik koji
      se ordinira.
      uz antibiotik treba da uzima acidophylus caps. 2x1 pre jela / probiotik/ i
      omega 3 kapsule 2x1 posle jela.