Pitanje za urologa! Osim sintetickih lekova koji su prisutni na trzizstu za potenciju da li medicina i vi kao lekar mozete preporuciti neke tablete na prirodnoj bazi za jacanje polne moci a da su kao takvi dokazani imali za muskarce u 40-tim god. Koji imaju problem sa mlitavim opustenim nedovoljno cvrstim polnim organom rjesenje takvih problema neki lekovi gde bi im se vratila cvrstoca krutost polnog organa da bi mogli imati normalan seks

    Odgovoreno: 16. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Morate promeniti celu filozofiju zivota, da se zdravo hranite, bavite fizickom aktivnoscu
      i " da radite na sebi".
      postoji mnogo biljnih supstanci, cajeva, preparata koji povoljno deluju na problem koji
      imate.