Postovani, imam sledeci problem. Masturbiram nedeljno oko 5-6 puta (skoro svaki dan) . U toku seksa mi se penis spustio a da nisam doziveo orgazam. Da li je moguce da je usled preteranog masturbiranja moj penis navikao na stimulaciju rukom i samo tako mogu da dozivim orgazam, a da ne mogu dobiti takvo trenje kroz vaginu pogotovo kad stavim kondom? Inace, tokom masturbacije nemam nikakvih problema sa kontrolisanjem ejkulacije ili spustanjem penisa. . . .

    Odgovoreno: 16. 02. 2010.

Komentari na pitanje: #53315

    • Da se nadovezem na pitanje, a da li se kontra radnjama (ne tako cesto masturbiranje) vraca "normalna" potreba?

    • Postovani, hvala vam na prethodnom odgovoru. Posto sam do sada preterano masturbirao, zanima me koliko puta je normalno masturbirati? Koliko dana pred seksualni odnos ne bi trebalo da masturbiram da bih imao normalan odnos? Pozdrav