Poštovani doktore, pomozi! Imam parafimozu, koja mi do sada nije smetala pri seksualnim odnosima. Žena mi je umrla pre dve godine, te nakon te apstinencije kožica mi iznad glansa puca i boli me svako uvlačenje u vaginu. Do sada mi to nije smetalo, šta sada treba raditi, da se ovaj problem reši? Još uvek mogu biti u seksu dobro aktivan, ali me bol na kožici sprečava. Urolog na kliničkom centru srbije, pitao me je kada sam obrezan. Nikada to nije rađeno. Od nekada male fimoze, kožica je prevučena preko glavića i tako je ostala. Nikada je više nisam vraćao na glavić. Prijateljica od mene mnogo očekuje. Unapred hvala na odgovoru!

    Odgovoreno: 16. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Pa najbolje bi bilo da se ta koza reducira sto vise, ali ako to ne moze, onda vam
      predlazem lokalnu terapiju mastima i eventualno fitoterapiju.