Postovani. . . Imam problem sa erakcijom u toku sexa, nikako da svrsim i cesto mi se dogadja da spadne u toku sexa. . . Da li je problm u pusenju, sto sam slabo sportski aktvan ili je broblem sto se kozica na glavicu skroz ne zavrne. . . Unapred hvala.

    Odgovoreno: 15. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Moguce je da su i to razlozi vaseg problema. Sada je sansa da ostavite cigarete
      i da penis operativno /circumcisija / osposobite sa normalan odnos.