Imam 35 godina, srećno ozenjen, dvoje dece 9 i 5 god. Interesuje me vazektomija. Ako možete da mi kažete nešto bliže o tom zahvatu, gde mogu da ga uradim i koliko košta. Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 15. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Moze da se uradi u svakoj uroloskoj ustanovi, pa i u privatnim.
      cenu neznam.
      u lokalnoj anesteziji /moze i spinalna i opsta/ skrotalnim rezom se pristupa
      ductusu spermaticusu koji se podveze i resecira. Isto se uradi i na drugoj strani.
      ja vam to ipak nebih savetovao. Postoje i druga resenja.