Doktore! Da li postoje tablete na prirodnoj bazi koje su dobre za jaci polni organ-cvrsci za jacu i duzu erekciju polni organ mi nije cvrst dovoljno pri seksualnom odnosu vise je u opustenom -mlitavom stanju i da li je vigrx plus stvarno dobar za potenciju molim vas odgovorite mi pozdrav

    Odgovoreno: 13. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Sa vigrx plus nemam nikakvo iskustvo, ali ako je sve tako kako pise, onda je dobro.
      ali, navode se i stetna dejstva.
      probajte, pa javite i nama.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #52981

    • Ja Sam redovno uzimao vig rx plus , oko 3-5 meseca terapija posle pauza 6 meseci da se organizam ne navikuje. Mogu da kazem neverovatno i odlicno. Ne samo za potenciju nego i za zdravlje.