Postovani, ako su mi rezultati urino i spermo kulture negativni na bakterije, a u mokraci retki kalcijum oksilati da li je potrbno da uradim jos neke laboratorijske nalaze posto i dalje imam ne cesto peckanje i pritisak u penisu, uretri?

    Odgovoreno: 13. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Uradite i briseve uretre na bakterije i gljivice kao i identifikaciju trichomonas vag. Iz
      mokrace. Ako su ove pretrage uredne, onda uradite i briseve na hlamidiju i
      mikoplazme.