Prepisan mi je cialis jedna tableta po potrebi, ali sam procitao u kontraindikacijama da moze da se javi erekcija i ako traje preko 4 sata da moze da izazove trajna ostecenja, pa me interesuje da li to moze da se javi nocu i da se ne oseti i napravi problem ili ne?

    Odgovoreno: 13. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Prijapizam / erekcija duza od dva sata/ je retka, ali opisuje se kao moguca
      komplikacija kod koriscenja cialisa, ali i ostalih inhibitora pde5.
      retko je to, uglavnom kod onih koji vec boluju od multiplog mijeloma,
      anemije srpastih celija, leukemija.

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #52950

    • Ko ti je prepisao cijalis? Mozesh li malo opsirnije da opisesh problem? Pozz