Doktore ja sam izgubio taj mail ali postavicu opet problem, imam problema sa odrzavanjem erekcije ona se postigne brzo i bez problema medjutim erekcija splasne i penis je nedovoljno cvrst, radio sam sve analize ultrazvuk, besike, prostate, bubrega, testisa je najnormalniji osim sto u besiki mi ostane oko 150 ml urina, hormoni su ok, krvna slika je ok, urinokultura i spermokulturas su u redu. Urolog mi je rekao da je moguci izvor problema taj sto se besika ne prazni i dao mi je hemomicin ali mi nije jasno zasto kada je sve u redu sem toga. Imam 20 godina, sportista, bavim se plivanje 3-4 puta nedeljno. Ne znam sta da radim dok mi se taj problem ne resi jer sam ga imao nekad manje nekad vise. Interesuje me i vase misljenje kao jos jednog urologa ako ova terapija ne pomogne sta onda, mislim da nije psihogeni faktor jer ja o tome ne mislim, tj dok nisam naisao na nevinu devojku mi nije predstavljao problem jer sam pre toga uspevao da penetriram bez nekih vecih problema jer se tada vrati erekcija ili ako ga ponovo stimulisem na bilo koji nacin se vrati tj ona se izgubi ako penis nema stimulaciju bez dodira bez icega on splasne za nekih 10tak sekundi.

    Odgovoreno: 14. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Nije mi jasno zasto imate toliki rezidualni urin.
      to proverite da li je bas tako i ako se potvrdi uradite urodinamiku besike.
      problem sa erekcijom pokusajte resiti sa levitra tab i biljnim preparatima.