Molim vas da mi kazete vase misljenje. Nalazi urina koji nisu u redu su: chemistry: gnoj (leukociti): 75 leu/ul izgled: mutan rel. Gustina: 1. 026 microscopy: leukociti: 71/ul plocasti epitel: 67/ul kristali caoks: 34/ul uradjena je i urinokultura i ustanovljeno da nema bakterija. Od simptoma imam bolove u predelu bubrega i peckanje, tj. Jak bol nalik grcu prilikom mokrenja. Unapred hvala

    Odgovoreno: 13. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Nalaz govori za infekciju mokrace /broj leukocita/ i pored toga sto je urinokultura
      dobra. Ako ste pod antibioticima urinokultura je uvek negativna.
      urinokulturu ponovite vise puta. Niste naveli kolika je se krvi.
      prema simptomima moguce je da se radi o mikrolitijazi-pesku ili zapalenju uretre,
      pa uradite i briseve uretre na bakterije i gljivice kao i ultrazvuk bubrega.