Postovani, potrudicu se da budem sto je moguce konkretniji i jasniji. Posle sinocnjeg seksualnog odnosa sa stalnom partnerkom prilikom ejakulacije osetio sam neznatan bol i ugledao izvesnu kolicinu krvi u semenoj tecnosti. Tako nesto mi se desilo prvi put u zivotu. Posle toga sam tokom uriniranja osetio jos manji bol i minimalnu kolicinu krvi sam izbacio. Vec od jutros situacija je normalna i nema nikakvih problema. Aktivni sam sportista i ne konzumiram duvan, alkohol i narkotike. Molim vas za odgovor i savet. Unapred zahvalan, milos djordjevic

    Odgovoreno: 13. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Pojava krvi u spermi je najcesce posledica zapalenja prostate.
      uradite laboratorijske preglede krvi i mokrace kao i urinokulturu.
      ako vam ovo ne razresi situaciju, onda uradite i briseve uretre.
      lecenje je u zavisnosti od nalaza.
      sve u svemu, nema mesta strahu.