Postovani, molim savet. Pacijentkinja 73 godine u poslednje 3 godine ima recidivantne urinarne infekcije izazvane eserihijom, uglavnom. Moje pitanje je ima li smisla ukljuciti neki antibiotik ili uroantiseptik preventivno, kao sto se takva praksa koristi u pedijatriji. Ako je tako molim vas predlozite mi sta i u kojoj dozi. Nema alergije.

    Odgovoreno: 13. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Antibiotik dajte samo ako su tegobe izrazenije.
      cajeva, tecnosti sto vise.
      ja mojim pacijentkinjama u tim godinama najvise dajem preparate iz programa
      calivite international /biljni antibiotici, dezificijensi, beli luk, omega, probiotici/.
      www. Calivita-srb. Com