Imam porblem sa mokrenjem, ima slabiji mlaz, idem cesce u toalet, i nikad se ne ispraznim do kraja. Koliko sam citao to ima veze sa prostatom. Neugodno mi je da pricam o tome. Ako biste mogli da mi kazete otprilike neku terapiju. Bio bih vam zahvalan. Srdacan pozdrav.

    Odgovoreno: 13. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Niste rekli koliko imate godina jer je to mnogo vazno.
      bilo bi dobro da uradite preglede krvi i mokrace, kako bi se orijentisali oko terapije.
      za sada uzmite tab. Trimosul 2x2 deset dana, zatim caps. Pipem 2x2 drugih deset dana,
      pa se ohrabrite i idite kod doktora.