Postovani, imam 34god. I vec nekih godinu dana imam problem koji se javlja na telu penisa, na slukozi odmah ispod glavica penisa sa obe bocne strane. . . Radi se o primetnom crvenilu koje je praceno neprijatnim pecenjem (zarenjem) i koje se javlja iskljucivo kada mi je polni organ u stanju erekcije i prilikom trenja kod seksualnog odnosa. . . Uradio sam laboratorijske nalaze i u sedimentu mokrace pronadjeno je malo bakterija i pl. Epitela. Urea je malo ispod donje granice normalnih vrednosti - 2. 9 mmol/l. Svi rezultati analize krvi su u granicama normanih vrednosti. . . Pokusavao sam da problem resim mazanjem pavloviceve masti ali nema bitnog poboljsanja. . . . Koju bi ste mi mast (gel) preporucili da probam pre odlaska kod urologa? Hvala unapred. . . .

    Odgovoreno: 11. 02. 2010.

Komentari na pitanje: #52784

    • Poštovani, imam pitanje. Imam jako peckanje oko penisa, nema crvenila ali pecka jako noću. Tokom dana ne. Imate li neki savet?