Pre nekog izvesnog vremena, imala sam problema sa eserihijom coli. Doktor mi je prepisao cefaleksin od 500mg na osam sati po dve kapsule taj lek sam pila deset dana i narednih mesec dana mi je bilo dobro. Sada vec nekoliko dana samo ujutru i ponekad uvece imam bolno i ucestalo mokrenje da li je to ponovo bakterija i sta da radim sto se tice te bakterije.

    Odgovoreno: 08. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Ta bakterija je cesto jako uporna i tesko se leci. Radite na jacanju imuniteta. Uzimajte dosta
      tecnosti, biljnih preparata.
      na ovom sajtu je dosta pisano o problemu infekcije eserihijom.