Postovani doktore, imam stalnu devojku, imam problem sa erekcijom a nekad i potencijom, nas odnos ne traje duze od par minuta. Radio sam i spermograf i vadio krv i to je sve u redu. Da li mozete da mi nekeko pomognete ili date neki savet da se to promeni. Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 10. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Problem je psiholoske prirode. Zato vam predlazem da nadjete dobrog psihologa
      kod koga cete ici na lecenje.
      mozete pokusati i na neki drugi nacin, mislim na alternativne
      metode: akupunktura, homeopatija, kvantna medicina, fitoterapija.
      mozete me pozvati za vise informacija na 063 1983742.