Postovani, od prosle godine me muci sto cesto mokrim, imam pritisak u besici a svi moguci rezultati su odlicni cak sam radio i psa i fosfataze i sve je dobro na kraju sam otisao u kragujevac i rkli su mi da moram da idem na urodinamicki pregled jer imam malo problema sa kicmom u stvari kad sam zadnji put snimao pre dve godine bilo je sve dobro mada sam i tad imao malo problema sto se ujutro ukocim i sad me sve vise to muci jer mislil da je to od sedenja jer radim svaki dan u taxi sluzbi. Prporucli su mi vma gde sam ja zvao i rkli su mi da je pregled 11 000din sto je to meni problem veliki pa sam hteo da vas pitam da li postoji neka terapija posto ja mokrim na svaka dva sata da pijem dok ne skupim pare za pregld sto bi mogla da da neke rezultate da mi vi kazete a ja da pijem na svoju odgovornost. Hvala unapred

    Odgovoreno: 08. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Ne bih vam preporucio nista da pijete, sem biljnih preparata, dok ne uradite
      urodinamsko ispitivanje. Samo proverite da li su sva bakterioloska ispitivanja
      prethodno uradjena.